Citymarketin testeistä kokemuksia?
Näin lauantaina sekä raskaus että ovistestejä cittarissa. Onko kukaan kokeillut niitä ja minkälaisia (kuinka herkkiä/helppokäyttöisiä yms.) ovat olleet? Olis nimittäin niin helppo napata mukaan tuosta ruokaostoksien yhteydessä, meillä kun ei oo apteekkia siinä lähellä niin joutuis aina erikseen lähtee apteekille etsiskelee parkkapaikkaa!!
Kiitos tiedoista !
Mukavia päivän jatkoja kaikille, aurinkokin paistelee jo täydeltä terältä eli ylös, ulos ja lenkille!
Kommentit (2)
Raskaustestikin herkkä, reagoi jo 25 yksikköön.
Ovat edullisia ja tosiaan helppo puolittaa jos tarvetta.
Raskaustestin ohjeessa vaan pyydetään pitämään tikkua pissassa 5min. , mutta oikeasti se on 10-15 sekuntia. Tämä siksi, että usein näkyy aiheesta kysyttävän. =)
Joo mä olen kokeillut niitä. Hyvin toimivat ferttestit. Niissä on sekin hyvä puoli, että ne on helppo leikata puoliks ja sit 10 testistä tulee 20.