Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Fox 04:35: Walking Dead, heräätkö?

Vierailija
23.10.2016 |

Reilu 12 tuntia siihen kun selviää kuka saa mailasta. Fox näyttää kauden avauksen poikkeuksellisesti jo ensi yönä puoli viideltä. Muita AV-mammoja, jotka ovat jo virittäneet herätyskellonsa noille viisarin lyömille?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
23.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tallennan ja katson heti kun lapset lähtee kouluun :)

Vierailija
2/6 |
23.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä ajattelin heräillä jo tuohon aikaan, töihin kuitenkin herään kuudeksi niin pieni aikaistuis ei haittaa. Ainakin näkee jakson tuoreeltaan eikä tarvitse odotella. Tiedä vaikka töissäkin kuulis juonen niin pelaan varman päälle.

AP

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
23.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Evvk

Vierailija
4/6 |
23.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

En edes tiennyt tuosta. 😱 Kyllähän se on sit herättävä, vaikka tiedän melko varmasti ketkä Lucillesta saa.

Vierailija
5/6 |
23.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Evvk

Viime kausi oli pettymys. Odotin että pääsee lentoon, mutta ei koskaan päässyt,ja en jaksanut enää katsoa ohjelmaa.

Käsikirjoittajat epäonnistui pahemman kerran. Oli niin kaaoottista se meno ettei siitä saanut otetta. Alkuun ohjlemassa oli draaman kaarta ja henkilöhahmoja, mutta sitten viime kaudella kaikki muuttui kohellukseksi, jossa pelinomainen väkivalta tuli pääosaan. Käsikirjoittajat luultavasti eivät tajunneet että mistä ohjelman suosio johtui. 

En jaksa enää seurata kun meni niin huonoksi. 

Vierailija
6/6 |
23.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

En katso sarjaa, joten en, mutta todella hienoa että joku suomalainen kanava tekee noin! Itseasiassa toivoisin että Suomessa olisi kanava joka esittäisi suorana tai vaan tuntien viiveellä jenkkisarjoja. Ja joo, ilman teksitystähän se olisi, mutta mitä sitten. Niitä jotka haluavat katsoa katsovat ja samalla kielitaitokin karttuu.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän yksi