NYC Täydelliset naiset. Tämä kausi. Ihan järkyttävää kuraa!
Hirveetä huutoa ja tappelua ihan koko ajan. Aikuiset naiset, miten voi olla noin järkyttävän huonokäytöksisiä?!?
Jopa Carolestakin on tullut ihan hirveä piru. Luann myös muuttunut paskempaan suuntaan.
Kaikki vielä lisäksi rumentunut roimasti edellisiin kausiin nähden liiallisen kirurgian myötä. Kyllä huomaa että botoxi on tuhonnut näidenkin aivot.
Kommentit (13)
Ainahan ne on tapellu. Huima oli sekin jakso, jossa Aviva paiskas jalkansa pöydälle kun meni hermo.
Mun mielestä just loistavaa! Ja vihdoin carolestaki saatu esille se kamala juoruämmä, jota se on onnistunu pitämään piilossa kaikki nää vuodet.
Ihanaa nähdä rikkaat rappiolla!
Minusta on ihan viihdyttävä kausi. Ei enää Sonjan surullista kännäystä eikä tylsä Kristenia.
Vaikka juu, Carole on ollut pettymys pitkittyneessä vihassaan. Antais jo olla.
Mun mielestä menee jo kanssa ihan yli, ei yhtään hauskaa hetkeä, pelkkää räyhäystä kokoajan
Samaa mieltä että kaivetaan aivan typeristä asioista kauhea riitä, on todella väsyttävää. Se uusi luuranko on ahdistava. Bethanny vuotaa siis oletteko kuulleet, se vuotaa! Monetta jaksoa tätä persevuotoa vatvotaan? Se on muutenkin niin kireä koko ajan että saa kohta sydärin.
Carol näyttää 84-vuotiaalta ja vaihevuosinillitys kiristää sitäkin. Ja se koira ja toyboy näyttää ihan kaksosilta.
Dorinda roikkuu armenian reetussa että saa ruutuaikaa. Oksettavaa, sitä niin ällöttää koko äijä mutku tosi-tv.
Ramonan silmät pullahtaa lopullisesti ulos tokavika jaksossa. Ihmeen iisi ollut nyt näissä tappeluissa ja hyvä niin.
Luann on järkky roku!!!! Mitä speediä vetää "kihlattunsa" kanssa??
Sonja on paras tällä kaudella. Varmaan nyt tajunnut että JohnJohn on kuollu 😀
Eikai kukaan näitä täydellisiä naisia katso muun kun sen takia että nää muijat on ihan vitun järkyttäviä vatipäitä jotka tappelee keskenään jatkuvasti.
Mun mielestä Sonja on ainoa, joka on epäonnistunut kauneushoidoissa.
Mä tykkään edelleen sarjasta, vaikka vähän vähemmän voisivat näyttöön riitoja.
Onko kukaan muu kiinnittänyt huomiota siihen ettei Carolella ole koskaan lahjoja eikä tuliaisia muille? Välillä kysyy joltain, että kirjoititko myös mun nimen korttiin.
Älä katso jos se ei miellytä. Kukaan ei pakota.
t. Jeremias
Oi olette kaikki väärässä. Asiahan on niin että se koko show on pelkkää kuraa.
Just tarpeeksi pskaa ollekseen rentouttavan hauskaa. Mä nautin myö s siitä , että nähdään miten kilareita rikkaat on. Niin kuin sanotaan että raha ei tuo onnea.
Vaikka onhan toi sarja varmaan osin käsikirjoitettu.
Oli pakko käydä googlailemassa mitä naisille nykyhetkeen kuuluu, enkä voi olla ihmettelemättä:
Miksi Carolella on niin isot hampaat
Miksi Sonja muikistelee niin idiootin näköisenä kuvissa
Mitä Bethenny on tehnyt leualleen?
Koko sarja on ihan järkyttävää kuraa. Typerästä nimensuomennoksesta alkaen. Sama koskee kaikkia vastaavia sarjoja, joihin luen kaiken maailman paratiisihotellit ja äksät rannalla.
Melkein on käynyt LuAnn jo sääliksi, vaikka se onkin täysin itsekeskeinen oman napansa rakastaja-pyrkyri, niin nyt kyllä jo vähän säälittää. LuAnn on vanhentunut aikalailla ja korjaillut vahinkoja. Sitten vielä vanhalla iällä onnistuu nappaamaan jonkun rikkaan kaljupään, niin onhan se nyt onnessaan. Toiset haaskat suorastaan raivolla lyttää uuttaa onneaan.
Ja carole oli aikaisemmin se ainoa sivistynyt ja kulttureista ja käytöksestä tajuava henkilö, nyt sekin vaan riitelee aika pitkävihaisesti ja vehtaa jonkun hunk-kokkipojan kanssa. Ei oikein pisteet nouse sillä.
Kyllä alkaa rouvat tosiaan jo olla ehtoopuolella, siis ulkonäkönsä puolesta. Ja onhan ne jo viiskymppisiä järestään.
Aika säälittävää ryhmää kyllä.