Keski-ikäinen! Mikä on nykyään villeintä mitä teet?
Nuoren sitä liftasi jossain minihameessa ulkomaillakin, apua. Mutta entäs ny? Teetkö enää mitään villiä? Itse tiputin jatkuvasti kadulle tumppaavan naapurin postilaatikosta juuri pati vetistä tumppia pikku vinkiksi ja tunsin itseni villiksi :)
Kommentit (66)
Ajelen fillarilla alastomana mökkitiellä.
Vierailija kirjoitti:
Vaihdan miestä kuin sukkia.
You go girl! Mullakin oli nuorena satoja miehiä mutten enää jaksa.
Juttelen tuntemattomien kanssa mahdollisimman paljon esim kaupassa.
Kokeilin sitä mitä laulaja Anna Abreu bändeineen tekee keikkareissuillaan hotellihuoneessa. Tungin huoneen tyynyllä olleet karkit perseenreikääni ja sitten laitoin takaisin paperiin ja uudelleen esille. Voi kuinka haluaisin nähdä sen seuraavan asukkaan naaman, kun laittaa ne suuhunsa...
Julistan jumalan sanaa Vauva-palstalla.
Vierailija kirjoitti:
Vaihdan miestä kuin sukkia.
Mahtaa sun sukat haista pahalle...
Kirjoitin Silja Linen tuloaulaan lasten liitutaululle kissankokoisin kirjaimin veljeni etunimen, kun menin häntä terminaaliin vastaan. Ou jee!
Joskus, kun rahat on oikein tiukilla, niin ostan yhden pienen siideritölkin. Muulloin ei tule mieleenkään. Tunnen itseni silloin viloksi ja vapaaksi. Lisäksi poltan salaa. Hui!
Kävelen kotonani alasti kylpyhuoneesta makuuhuoneeseen. Kaikki kaihtimet ovat kiinni ja kukaan muu ei täällä asustele kuin minä, mutta vihdoin rohkenen näin tehdä...minuutin ajan.
Nuoletan peppureikääni nuorilla naisilla.
En välitä, mitä joku minusta ajattelee. Tähän meni sika pitkä aika. Nyt on mukava tehdä mitä huvittaa ja pukea päälle vaikka läpinäkyvät leggarit läskin peitoksi.
Kävelen töistä kotiin Itiksen(Helsinki) läpi iltavuorosta. Ja todellakin on villiä.
Vierailija kirjoitti:
Juttelen tuntemattomien kanssa mahdollisimman paljon esim kaupassa.
Mäkin teen tätä nykyään yllättävän paljon. Ja on hauska miten ystävällisesti ihmiset vastailevaat.
Katon heti aamulla herätessä netistä pornoa ja vedän käteen. Vaimo nukkuu toisessa huoneessa, niin voin vedellä illallakin jos ei uni tule tai yöllä jos herää, eikä saa nukuttua. Aina on joka tapauksessa kalu kourassa orgasmia odottamassa. M50
Tanssin, keikun ja hetkuttelen musiikin tahdissa, kuulokkeet päässä. Laulankin toisinaan...Ei mitään väliä näkeekö joku ulkoota, koska tykkään jorailla. :)
Tuupin jalkakäytävillä pyöräilijöitä ja näytän heille keskisormea. Seuraavaksi tuuppaan sateenvarjon väärin pyöräilevän pinnojen väliin. Buahah!
heroiini