Ei voi lakata huvittamasta kun äitylit kutsuvat tyttäriään prinsessoiksi
etenkin kun suurin osa on aikamoisia... No en voi sanoa rumilus, koska tämän palstan mukaan kukaan ei ole ruma. Ei varsinkaan lapsi. Anteeksi, oli pakko päästä kertomaan tämä, eihän sitä voi facessakaan noihin IhQdaa-päivityksiin kertoa.
Kommentit (4)
Meillä nuorimmainen poika oli Hänen Kuninkaallinen Korkeutensa Masa Ensimmäinen Mainio. Lasta piti käsitellä silkkihansikkain, muuten herne meni nenään pienestäkin poikkipuolisesta sanasta. Ihan järkevä nuorimies hänestä kuitenkin kasvoi.
Mua huvittaa kun kaveri sai toivomansa tytön pojan jälkeen niin nyt 6kk ikäisenä "tyttö on aivan kuin äitinsä" :D vittumitäpaskaa, hoh.
Kymppivuotiaana ne osaa jo riemuiten julistaa " mä oon sssssöpö!!!" ja kuvitella että sillä saa läpi kaiken mitä keksii tahtoa. IhQ.
Kyllä jokaisella tytöllä on oikeus olla vanhempiensa silmissä prinsessa.
Meillä muuten kutsutaan koiraakin prinsessaksi, ihana monirotuinen tohottaja <3