jääkarhu fetissi
Minulla on ongelma...
Himoan tai oikeastaan jumaloin jääkarhuja.. Joka vuosi menen jäämerelle kattelemaan jääkarhuja ja runkkailemaan. Niilä on niin muhkeat pakarat että ihan kuola alkaa valuun ja stondis sen näkönen kun joku mainitseekin sanan JÄÄKARHU.
Onko kenelläkään muulla jääkarhu fetissiä?
Haluisin tästä eroon koska vaimoni on kyllästynyt ja uhkannu jättää jos en poista jääkarhu julisteita seinästä ja käske vaimoani pukeutumaan jääkarhuksi joka ilta kun puuhastelemme sängyssä. Hänellä on myös alkanu äänihuulet mennä kun joutuu jääkarhu ääntä tekeen.
Olemme puhuneet asiasta terapiassa mutta terapeutikko ei ota asiaa vakavasti vaa käskee vetään jotai lääkkeitä. Ne lääkkeet muuten laittaa vaa mun peniksen entistä enemmän stondaamaan koska niitte lääkkeitten logon kuvassa on jääkarhu. Olipa viisas lääkäri joka määräsi ne jääkarhu riippuvaiselle ihmiselle.
XD