Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Suomalaisen naisen vaihto thaimaalaiseen

Vierailija
28.05.2016 |

Hakekaa vaimo ulkomailta. Maaillma on täynnä maita, joiden naiset ovat valmiita tekemään mitä tahansa jotta pääsisivät kivan skandipojan kanssa pois. Ei haittaa ettei mies ole kummoisen näköinen, ei haittaa jos on vähän kömpelö, se on jo sanoinkuvaamattoman suurta rikkautta ettei ukko hakkaa/raiskaa ja uuden kotimaan kaduilla ei tarvitse pelätä henkensä edestä ja pääsee lääkäriin jos tulee kipeäksi.
Siitä vaan sitten joku pienoinen romanssi ainakin näön vuoksi maahanmuuttoviranomaisia ja avioliittoselvityksiä varten, kihloihin, naimisiin ja avot, ei pitäs olla mitään epäselvää. Kantsii nykyään raportoida noita juttuja aktiivisesti someen, auttavat "autentikoimaan" liiton.

Tämän viestin kirjoittaja on muuten ihan nainen. Mulla on pikkuriikkisessä tuttavapiirissäni (käsittää noin tusinan ihmistä) neljä miestä, jotka ovat kaikki hommanneet ulkomaalaisen naisen.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla