Lue keskustelun säännöt.
Mielipide ja apuja! 17-vuotias vauvakuumeessa!
26.05.2016 |
Olen pian 17, lukiossa opiskeleva tyttö, menossa yliopistoon lukion jälkeen. Mulla ois mahollisuus hankkia lapsi yhdynnällä miehen kanssa, joka ei ole poikaystäväni, eikä luultavasti olisi lapsen kanssa tekemisissä. Vauvakuume on kova ja 4 lasta vähintään haluaisin. Kannattaako ottaa tästä mahdollisuudesta kiinni?
Kommentit (3)
Jos nyt odottaisit vähän vakaampaa suhdetta. Vauvan hoitaminen on rankkaa, etenkin jos sen tekee yksin. Sinä ehdit kyllä myöhemminkin.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Lelukaupasta voi ostaa semmosen nuken(baby born) joka syö kusee ja paskoo, leiki sillä kunnes löydät miehen.
-IISAK SONNI
Nyt on maha täynnä
No joo miksei😊 mutta sitten jos mies joka sut laittaa raskaaks ei halua olla lapsen isä:/ itse kumminkin haluan lapselleni isän sillä itsellä ei ole