Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko kurjuudesta pakko jauhaa IHAN koko ajan?!?!? Telkkarissa, lehdissä, netissä, joka paikassa!!

Vierailija
16.05.2016 |

Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...! Masennus, köyhyys, syrjäytyminen, syöpä...!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
16.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jollainhan vois vaikka olla kivaa, jos ei koko ajan muistutettais miten paskasti menee.

Vierailija
2/4 |
16.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja kaikki muut asiat hyvin? Toki on harmillista lukea kurjuudesta, mutta en kyllä pitkään jaksaisi sitä kaikki on aivan nami, nami upeeta kivaa tai niinkuin ex. pääministeri tapasi muotoilla kuinka hallitus on tehnyt sitä ja tätä ja se on aivan fantastista. On lottovoitto syntyä Suomeen ja muita vastaavia kliseitä. - Toki varmasti löytyy maita ja kansoja joilla menee paljon huonommin yhdessä ja erikseen. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
16.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samaa mieltä! Ahdistaa kun joka paikasta tulee uutisia sodista jne ja Iltalehden sivuilla "Näin tunnistat ihosyövän!!!". Olen itse aika herkkä ja jään miettimään ja märehtimään näitä asioita ja unohdan elää. Tiedostan kyllä ettei silmien sulkeminen ole mikään ratkaisu mutta käsittelen kyllä asioita omalla tavallani. Nyt vaan tuntuu ettei voi elää kun joka paikassa hierotaan naamaan kaikenmaailman sairauksia ja vaaroja ja sotaa ja terrorismia

Vierailija
4/4 |
16.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

On, koska vasemmisto.

Vasemmisto elää kurjuudesta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kahdeksan neljä