Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Kalastajan vaimon Fitnesspäiväkirjavideo
14.04.2016 |
Johanna on kyllä herttaisin bloggaaja ikinä - niin aito ja luonnollinen <3 Innolla odotan seuraavia osia.
http://www.katsomo.fi/#!/ohjelma/33010006/fitnesspaivakirjat?toista
Kommentit (3)
Munkin mielestä Johanna on aivan ihanan aidon ja sydämellisen oloinen ihminen. Kivaa myös, että tässä on semmosta inhimillisempää puolta, eikä vaan kisatakseen treenaavia ja ylipäätään fitness-skenessä mukana olevia. Ei kaikki treenaa mihinkään kisoihin, vaan ihan vaan voidakseen hyvin. Just se Johannasta huokuu.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kaikkien noiden fitnessbimbojen (paitsi se tankotanssija joka on ihan oikeasti urheilija) jälkeen kiva oli katsoa Johannaa, tavallista perheenäitiä. Tosi symppis.
Alue: Aihe vapaa
Maikkari ei sitten halunnut Johannaa kuitenkaan itse sarjaan? Mä luulin että se olisi siinä, mutta näköjään vain netissä.