Olisitko valmis seksiin juuri siinä ja nyt, jos miehesi yllätten ilmestyisi selkäsi taakse ja alkaisi puristella rintojasi?
Kommentit (51)
No just nyt en, kun autan lapsia kotitehtävien tekemisessä. Jos olisimme miehen kanssa kahdestaan, niin totta kai!
Olisin aika kauhuissani jos se tuosta seinän sisältä yhtäkkiä ilmestyisi sohvan läpi.
No ei, mutta en olisi, en oikein tykkää menkkaseksistä.
Rintojen puristelu saa vaan vihaiseksi, kaipaan enemmän. Kantaisi vaikka sänkyyn ja ottaisi niin innostuisin.
Kyllä, jollei miestä haittaa "rättipäivät".
Periaatteessa kyllä, mutta menkat... Pitäis ottaa siis kuukuppi pois ja huuhtoa paikat.
Olet väärässä, jos luulet naisilla olevan rinnoissa se on-nappi, josta heidät saa halukkaaksi seksiin. Ei ihme, jos suuri osa suomalaismiehistä saa elää puutteessa haluttoman kumppanin kanssa, jos seksi aloitetaan iskemällä tissiin kiinni.
En, kirkuisin kivusta. Rinnat leikattiin viikko sitten ja ne ovat aika lailla arat.
No en kehtaisi alkaa seksiin tässä ja nyt teinien näkösillä
En. Rakastan miestäni mutta en juuri pidä seksistä.
Olisin. Harmi vaan, että ei ole miestä.
Jos joku muu kun oma mies tulisi, voisin ollakin. Ei kyl oo pelkoa, mun mies se ei seksiä halua
Mun mies ei aloita noin rajusti, onneksi.
En suostu tähän aikaan kuusta...
Juu ei vaan ole miestä. Se on vaan parasta kun mies tulee selän taa ja ujuttaa kätensä rintsikoihin.. Bäääää.
Siinä mielessä en, koska olen töissä. Jos olisin jossain järkevässä paikassa niin kyllä.
Entäs tämä.
Miehesi tulisi halaamaan takaapäin ja suutelisi kaulaasi. Kääntäsi sut ympäri ja suutelis sua huulille ja puristais sun peppua?
Yläpeukku - Kaulan kautta saatille
Alapeukku - Rinnan kautta saatille
Kyllä