miks noilla irc galtsun mammoilla kauheen useella on joku skinin näköinen mies?
Kommentit (17)
" hohhoijaa naiset...
Mustat paidat, joissa koukeroista kirjoitusta ja kenties jotain synkkiä kuvia, kaljut, tatuoidut miehet jne ei todellakaan aina meinaa skiniä! Tunnen ainakin yhden kommunistin galtsusta, jolla moinen look. nsbm on paskaa"
Jos itsestä on normaalia haukkua jossain palstalla jotain ihmistä millon miksikin, ei voi lapsistakaan tulla täysin normaaleja, se on ihan varma juttu!!! Ei nää osaa kasvattaa lapsiaan kunnolla kun ei näköjään niitä itteäänkää oo osattu kasvattaa.
Harmi että tälläisiä ihmisiä maa päällä kantaa :(
sharppeja on suomessa ehkä kolme, eikä niitä ulkonäön perusteella kukaan av-mamma skiniksi tunnistaisikaan.
" Joillakin näyttäisi olevan aito lähiöneekeri"
" ilmeisesti aika monella on skini mies tai afrikaan prinssi kun noin meni palkokasvit nenään"
Tyylilaji:
Tuolla on kauppa.
Tuossa menee lihava täti.
Tuolla naisella on miehenä skini/afrikan prinssi.
Äläpäs arvota viattomia havaintoja. En vihaa sinua tai miestäsi.
on kalju, joskus kasvattaa siiliksi. tatuointejakin on, mutta skini hän ei ole. meillä on oma asunto, olemme nuoria, 2 lasta, asunto sisustettu tyylillä ja maulla ja vähän kalliimmallakin. mitä voimme siis analysoida nyt sitten meistä, jos tälläisten perusteella luokitellaan ihmiset???? onpas hassua juttu taas täällä...
Mun mies on kalju, ja ihan sen takia että n. 22-vuotiaana rupes hiukset harveneen ja tippumaan. Ei ois ollu kovin komeen näkönen ellei ois ajellu niitä vähiä rippeitä pois. Ja 30-vuotis lahjaksi maksoin sille tatuoinnin käsivarteen jota se oli himoinnu jo vuosikausia.. Ja tosiaan mitään lähiöporukkaa ei olla, ei edes asuta Suomessa.
Ja kaikille jotka ei tiedä niin kalju = skini. Eikä mitään mutinoita.
Ja varsinkin jos on tatuoitu ni on ainaskii. NIH!
Entä mitä se kertoo, että " aikuiset" käy silmät kiiluen katselemassa noita samaisia kuvi ja linkittää niitä muille palstoille?
Vierailija:
Entä mitä se kertoo, että " aikuiset" käy silmät kiiluen katselemassa noita samaisia kuvi ja linkittää niitä muille palstoille?
Mutta ylikorostunut julkisuuden ja näkyvyyden tarve kielii alikehittyneestä itsetunnosta ja kieltämättä suurin osa vaikuttaisi olevan " white trashia" .
Luulen, että monella nyt hevarit ja skinit sekaisin.
MUTTA SKINI EIL OLE.Ei ikinä edes maininnut asiasta.Pikkaset ulkonäkömielipiteet teilläkin....HUH-HUH.
lyhyt tukka, leijonapaita, leijonakoru jne. ei ne skinejä ole, tyhmiä vaan.
Mustat paidat, joissa koukeroista kirjoitusta ja kenties jotain synkkiä kuvia, kaljut, tatuoidut miehet jne ei todellakaan aina meinaa skiniä! Tunnen ainakin yhden kommunistin galtsusta, jolla moinen look. nsbm on paskaa
Enpä oo aikoihin tänne laitanu mtn tunnistettavasti.
Mun asunto jo hakuttiin täällä, samoin mies, ja on taidettu lapsestakin haukkua. Niin, mitä, jos mun miehelle sopii enemmän kalju kuin se että olisi hiukset, sekö tekee siitä skinin?? Ja vaatteet, ainoat kuvat jotka esim. mulla oli miehestä, niin päällä oli firman paitoja..
" Entä mitä se kertoo, että " aikuiset" käy silmät kiiluen katselemassa noita samaisia kuvi ja linkittää niitä muille palstoille?"
Tätä mietin itsekkin?
Ja meidän asuntoa ei tarvitse teidän tulla arvostelemaan, se on meidän asia miten se on sisustettu, kunhan on kaikki tarvittava ja lapsella kaikki hyvin.
^Teah