pillereiden lopetus

Vierailija

Moi, lopetin gestinyl e-pillerit noin viikko sitten. Eli pidin taukoviikon jolloin menkat tulivat ja viime lauantaina olisi pitänyt aloittaa uusi laatta.
Huomasin äsken että verta tulee, ei paljon mutta samallatavalla kuin menkkojen alussa. Onko normaalia? Ja mitä oireita muille on tullut pillereiden lopettamisen jälkeen?

Kommentit (1)

Vierailija

En halua pelotella...mutta. Kasvot muuttuivat rasvaisiksi ja finnejä alkoi tulla siihen malliin, että piti käydä ihotautilääkärillä, josta ei edes ollut apua. Hiuspohja alkoi rasvoittua myös kamalasti. Tukkaa lähti varmaan puolet, onneksi jonkin kuukauden kuluttua uuttakin alkoi pukkaamaan. Nyt tuossa päänahassa hapsottaa sellaisia lyhyitä tuppoja sieltä täältä tämän lehmän nuoleman letin päällä! Kuukautiset menivät sekaisin joksikin aikaa, nyt jo toimii ok:sti. Raskautunut en ole, vaikka sitä on yritetty....

Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat