eilisen elokuvan loppu!! kertokaa!
eilen tuli joku pahan vanki tms. elokuva ja oli tosi hyvä, mutta jäi kesken! katsoin siihen kun anoppi meni vanhainkotiin tapaamaan sitä mummoa!´miten loppu meni?
Kommentit (6)
voitko kuitenkin kertoa, että kuoliko joku, ja syntyikö vauva, ihan pääpiirteet. oliko loppu onnellinen
kiitos jos viitsit!!
Anoppi yrittää tappaa sen muijan ja se pakenee lapsen kans. Oliko se anoppi myös tappanu sen poikansa isän aikanaan? Tykkäs siitä pojastansa niin paljon... jotain sellasta.
Jne jne. No lopulta mies sai tietää totuuden äidistään ja jätti sen. Helen ja mies saivat pojan.
..Käynnisti synnytyksen laittamalla jotain ainetta ruokaan, eikä soittanut lääkärille tai antanut kipulääkettä. Mies oli hevoskisoissa, mut siellä kuuli, että äitinsä oli sanonut, että he jäävätkin hänen luokseen, vaikka olivat sopineet muuttavansa takaisin Nykiin. Alkoi epäillä, yritti soittaa kotiin ja äitinsä ei antanut puhua vaimon kanssa. Ajoi takaisin kotiin, missä anoppi oli just tappamassa Helenin morfiinilla. Ei sitten onnistunut ja Helen paljasti anopin juonet. Lähtivät pois ja anoppi jäi yksin itkemään.
sen jälkeen tapahtui niin paljon etten jaksa kirjoittaa