Onko muiden ukot samanlaisia...
Että hellyyttä ja koskettelua saa vaan oikeastaan seksin yhteydessä ei muilloin.
Ja sitten jos mun tekisi vaikka joskus mieli mennä sohvalla miehen kainaloon tai muuten vaan annan pusun niin se tarkoittaa hänen mielestä että tulen seksiä pyytämään.
Onko noi miehet tosiaan noin helvetin yksinkertaisia.En kyllä jasa ymmärtää niiden järjen juoksua.
Kommentit (3)
Mun mies oletti myös alkuun että nuo asiat tarkoittivat seksiä, mutta asiasta keskusteltuamme on tajunnut että kaipaan myös halimista ja hellimistä ihan ilman seksiä. Mieskin on myöntänyt tykkäävänsä ja jopa kaipaavansa hellyyttä. :)
Eli, otapa asia puheeksi! Ei toinen voi sinun ajatuksiasi osata lukea...
Tykkää kiehnätä ja halailla muutoinkin, katsoa telkkaria sylikkäin, ainakin joku osa pitää olla kosketuksissa toiseen. Ja aina valittaa, kun luovuttiin kulmasohvasta, jossa pääsi luontevasti toisen lähelle, nyt kahden sohvan kanssa se on vaikeampaa... =) Tykkää myös suudella ja halailla ilman, että sen täytyisi mennä seksiin.
Tosin, jos hyvältä molemmista tuntuu, niin miksei seksiinkin voi edetä? Meillä ainakin usein lipsahtaa niin... Mutta mikään edellytys se ei ole.
Meilä enemmän vain halitaan kuin harrastetaan seksiä. Myös mies tykkää, kun nyhjätään vain sohvalla. yhdessä oloa takana 13 vuotta.