Ihan surkeeta tuo Zovirax, hinta taitaa vaan maksaa siinäkin..
Laitoin eilen huuleen tuota Zoviraxia heti kun vähän kutisi mutta mitään muutoksia huulessa ei vielä näkynyt, niin eikös vaan PRKL tänään jo näy näppylä huulessa.. voi lettu sanon minä!!
Taidan ostaa jatkossa Herpolipsiä joka on PUOLET halvempaa ja näköjään paljon tehokkaampaa!!!
Tässä taas huomataan ettei kallein aina ole parasta..
Ootteko huomanneet herpesvoitesta samaa???
Kommentit (8)
Voit ostaa aciclovir (zovirax) ilman ennalta reseptiä et heidän online-kuuleminen tämä apteekki on lisensoitu Britannian hallitus http://www.europepills.com
Eihän nuo voiteet nopeuta paranemista kuin noin puoli vuorokautta ja hunaja ajaa saman asian
Luin itsekin jostain, että hunaja on yhtä hyvä, kuin nämä ns.lääkkeet. Lähdettä en muista. Älkää haaskatko rahojanne turhuuteen.
Zovirax pysähtyi minun oireita. Ostan sen täällä yleinen hyvään hintaan ilman reseptiä ja ei ole ollut mitään ongelmia niiden kanssa http://genericmedstonorth.com/buy-zovirax-fi.html?wm=10034&tr=8027
Kun nuo herpeslaastarit tuli kauppoihin, niin sen jälkeen en ole voiteisiin koskenut. Laastarin kanssa tuo hoituu aivan itsestään ja kaikkein nopeiten. Kokeilkaa ihmeessä.
Mulla ennen samaa merkkiä kun sulla, mut kesti kauan ennen kun näppy häipy. Mulla nyt aclovir ja alle viikossa kadonnut kokonaan.