Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

argh... anoppi (pian ex-anoppi)

Vierailija
15.12.2005 |


Olen eroamassa miehestäni (syitä en aio tässä eritellä, mutta syytä on). Anoppi soittelee ja tekstiviestittelee monta kertaa päivässä mulle, että kuinka hänen poikansa vielä ansaitsisi mahdollisuuden, ja " kyllä Xxxx nyt ymmärtää ja muuttaa tapansa" , ja että " tuntuu niin vaikealta" . H-tti se olen kyllä minä jolla tässä on ollut vaikeaa, mutta pahin on takana.



Ja jos en olisi niin tämän kriisin keskellä niin kyllä naurattaisi, että luuleeko se anoppi, että tolla tyylillä naisen saa hurmattua takaisin: anoppi lähettelee poikaansa puolustavia tekstiviestejä ;D

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
15.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset


Oma anoppini aloittaisi hirveän haukkumiskampajan, jos minulle ja hänen - ah niin täydelliselle - pojalle tulisi avioero. Ja haukkumisen kohteena olisi tietysti hirveä (ex-)miniä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla