Surkeaa, tuli vaan tod surkea mieli yhtäkkiä kun
havahduin ajattelemaan etten koskan kuule mitään nättiä tai kaunista mieheltäni vaikkapa ulkonäöstäni, vaatteistani tms. En ikinä.
Iski kai joku epävarmuuspuuska vuosien tauon jälk en tiedä mutta olisihan se kiva joskus kuulla jotain..
Kommentit (5)
Me naiset olemme aina syypäitä kaikeken, huonoon äitiyteen ja nyt tämäkin. Ok, sovitaan niin, minussa ja miehessäni on vain se ero, etät minä panoistan ulkonäkööni, vaatteisiini ja siihen miltä näytän, hän ei yhtään enempää kuin on "pakko" eli puhtaat vaatteet ja siisti kuontalo=ajelee karvat päästänsä säänn.
ap
Ala kehua miestä ahkerasti
Niin metsä.....
kysyn aina oma-aloitteisesti miltä näytän, varsinkin silloin kun olen laittautunut oikein nätiksi. Silloin irtoaa kehuja :)
mutta eipä kait sillä ole aihettakaan. ja seksiäkin todella harvoin.. :(
Hältä kuulema puuttuu kys osa aivoista kokonaan, aivan kuten romantiikka,-ruoanlaitto jajaja osakin..
Tähän kun lisää sen ettei mies halua oikeastaan koskaan seksiä niin...
ap
kysyn aina oma-aloitteisesti miltä näytän, varsinkin silloin kun olen laittautunut oikein nätiksi. Silloin irtoaa kehuja :)
Ala kehua miestä ahkerasti
Niin metsä.....