Auttakaa,miksi minulla näkyy vain 6 viestiä ketjuista?
Jos en kommentoi viestiketjuun,en näe kuin kuusi viestiä,mikä voi olla vikana?
Kommentit (5)
Totta,hmmm..Miksihän tuo "lue lisää aiheesta...." joka ennen oli sivun lopussa kaikkien viestien perässä,on vaihtunut ainakin itsellä 6 viestin perään.En huomannut että voi tosiaan rullata vielä alas..
Olen jo yli viikon ihmetellyt asiaa,nyt sain aikaiseksi kysyä. :D Yli viikon siis lukenut viestiketjuista vain 6 viestiä,ja kaikkiin kiinnostaviin kommentoinut jotain,jotka olen halunnut lukea kokonaisuudessaan.Olinpas hölmö.
Kiitos paljon! Ap
Et ollut ainoa, joka lopetti lukemisen liian aikaisin. Luulin itsekin kännykällä lukiessani yhden illan, että viestin lukumäärä oli koko ajan väärin, kun viestejä oli kuitenkin vain joku puolikymmentä. :)
Kukahan tuollaisen muutoksen on halunnut? Ne "lue lisää aiheesta" ovat joskus ihan mitä sattuu, jolloin ne ovat ihan haittana siellä välissä.
Meni muutamat viestit niin että luin vaan ne kuusi viestiä. pitäisköhän tuosta laittaa palautetta.
siihen on vaan tullut mainos väliin :)