Jone möläytti radiossa: Läskeiltä saa helpommin
- Juuri ilmestyneen tutkimuksen mukaan pyöreät harrastavat hoikkia enemmän seksiä. Sehän nyt on selvää kaikille, ketkä ovat notkuneet baarissa pilkun aikaan, että läskeiltä saa helpommin, Jone pamautti Radio Rockilla.
Kommentit (5)
Ne kaikista kauheimmat tyypit yrittää tulla aina iskemään, kun kuvittelee että minä olen tarpeeksi epätoivoinen kun olen läski. No en ole. Ja nykyään kyllä jo naimisissa, mutta nuorempana kun sormusta ei ollut ja oli tyttöporukalla liikkeellä, piti hätistellä niitä peräkamarinpoikia ja juoppoja.
Minä en ole koskaan harrastanut mitään yhdenillanjuttuja, ei ole kiinnostanut, eikä ole ollut tarvetta, hoikemmat ystävättäret on niitä enemmän harrastaneet.
Peli- ja panomiehet tietävätkin, että naisparista kannattaa aina iskeä se rumempi ja hiljaisempi, jos haluaa päästä pukille yöksi.
t. läskin kanssa aviossa