Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Mikä tuote/asia on mielestäsi yliarvostettua?
01.08.2012 |
Mä voin aloittaa: ostin innoissani Yves Saint Laurentin valokynän (50€) kun sitä joka paikassa niin kehuttiin ja hehkutettiin, että ilman sitä kukaan nainen ei voi tulla toimeen.
Opettelin kyllä käyttämään sitä, mutta ainakin mulla se oli täysi pettymys. Valui iholta ja muuttui epätasaiseksi
Teidän vuoro!
Kommentit (3)
Kakkonen, olen sun kans niin samaa mieltä. Ostin kans tuplapakkauksen Lontoon lentokentältä, ja se oli siellä vielä kalliimpi mitä Suomessa. Annoin toisen siskolleni, ja hänelle jäi käyttämättä kans.
Tuosta säärivoiteesta en ole edes koskaan kuullutkaan, mutta tuntuu vähän oudolta.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Siis uskomatonta huijausta. Ostin lentokoneesta tuplapakkauksen ja toisen annoin kaverille ja toista en ole käyttänyt, kun on niin turha ja huono.
Myös YSL:n jokunen vuosi sitten lanseeraama säärivärivoide oli idiotismin huippua. Sotki kaikki paikat, huonekalut ja vaatteet. Huoh, että tulikin ostettua.