Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ärsyttää yksi kaveri (fb)

Vierailija
01.03.2012 |

Siellä kiertää se varoitusviesti, joka osoittautuikin huijaukseksi. Ehdin jo laittaa sen omalle seinälleni mutta poistin sitten heti samantien kun kuulin että se on huijausta. Itse olen tosi tarkka yksityisyysasetusten kanssa, siksi en halua ottaa ylimääräisiä leviämisriskejä.



Nyt yksi ja toinen "haukkuu" facebookissa tyhmiä jotka levittävät tuota viestiä. Ärsyttää yksi nelikymppinen kaveri, joka heti oli kommentoinut että häntä harmittaa, kun laittoi eteenpäin viestin, kun oli nähnyt sen Marken seinällä. Ärsyttää, oliko pakko nimetä minut. Tuolla kaverilla on vieläpä n 200 kaveria, kiva kun kaikille menee perille viesti minun tyhmyydestäni.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
01.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muuten tietty ihan fiksua levittää tietoa, että varoitus on trolli. Ehkä hän ei tarkoituksella syyllistä sinua, mutta pöljää kuitenkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä kolme