kuinkas kännissä teillä?
On se nyt perkele taas kun etukäteen puhuttiin miehen kanssa että ihan sivistyneesti otetaan jos otetaan..eikös se vetäny taas niin umpitunnelit ja sohvalla kuorsaa..kyllä vituttaa tämmöinen
Kommentit (8)
Ja yhden saunasiiderin.
Mies olutta nyt illalla. Kännissä ei olla kumpikaan, ja lapsille annettiin selvä joulu vaikka alkoa otettiinkin. =)
ja nyt juon tämän päivän ensimmäistä ja viimeistä mukillista alkoholillista glögiä. Eli ei humalatilasta tietoakaan :)
humalassa ei olla miehen kanssa. Sanpsit ja viinit ruoan kanssa ja konjakit ja nyt otetaan viiniä. Mies pelaa tuossa koneella ja hänellä on konjakkilasi vieressä. Minä tässä istun koneella ja lasissa on baileysta.
Lapsilla on kivaa ja pelaavat wii-pwliä. eivät ole kärsineet, vaikka emme mitään nipoabsoja olekaan.
lasi viiniä ruualla, muutana lahjojen avatessa. Lapset maate ja nyt tissutellaan hiljalleen aikuisten kesken.
Vittu, kaverit soitti sille illalla ja pyysi parille oluselle. Meillä oli tarkotus sivistyneesti maistella viiniä illalla. Mutta sinne meni ja nyt tuolla vessassa oksentaa.
Vittu, mikä joulu. Herätti lapsetkin mölyämisellään.
en ymmärrä, että alkoholi kuuluu (myös) jouluun
mies otti yhden ykkösoluen.