JEEE Janica vaihtoon! Ja mihinkäs hävis
lörppäturpa ja palvelijansa Mikael kun tieto julkistettiin? Siinä nähtiin taas annikin luonnonlapsimaisuus, kaikki muut onnittelivat niin nämä kaksi hävisivät saman tien. Että mä nautin!
Kommentit (12)
Tuskin kovin paljoa siveämpi kuin Janica siis. Osaakohan Janica hyvin englantia?
kerran taloon saapuu sitä kauniimpi ja mielenkiintosempi henkilö. Hahahah! Mutta voiko bb puuttua asiaan jos miksu, ansku ja benkku mököttää jossain nurkassa kateudesta vihreinä ja puhuvat paskaa?
Menee heti norskin tultua taloon kysymään tältä: mitä mieltä olet MINUSTA.
Menee heti norskin tultua taloon kysymään tältä: mitä mieltä olet MINUSTA.
Mutta voisiko joku 24/7 katsoja kertoa miten annikki ja mikke käyttäytyvät nyt?
Tuskin kukaan on kateellinen. Annika ja Mikael saavat olla yhdessä, ihana pari. Pelkäsin, että Miksu olis lähtenyt vaihtoon, mutta onneksi ei.
Annikassa ei ole mitään vikaa, on aivan ihana persoona, siksi Miksu tykkääkin.
Ansku ihanan värikäs, aito persoona, ei ihme, että Mikael ihastui häneen.
Ainut syy taitaa olla äänestäjien mustasukkaisuus?
Tuskin kukaan on kateellinen. Annika ja Mikael saavat olla yhdessä, ihana pari. Pelkäsin, että Miksu olis lähtenyt vaihtoon, mutta onneksi ei. Annikassa ei ole mitään vikaa, on aivan ihana persoona, siksi Miksu tykkääkin.
varastelua, vammaisten haukkumista,nimittelyä tunteettomaksi eläimeksi ja sairaalloista kateutta ja sairaalloista huomionkipeyttä niin sitten ihan ok tyyppi.
Nyt sille tuli lähtö, ihanaa tätä olen odottanut koko kauden.
Ansku ihanan värikäs, aito persoona, ei ihme, että Mikael ihastui häneen. Ainut syy taitaa olla äänestäjien mustasukkaisuus?
Ansku ihanan värikäs, aito persoona, ei ihme, että Mikael ihastui häneen. Ainut syy taitaa olla äänestäjien mustasukkaisuus?
Nyt sitten strippari-Janica esittelemään haisuhelmiään. JEE!