Rahaa vain 9700€ ja pitäisi pärjätä huomisiltaan :(
Kommentit (9)
mitä luulette kestääkö mun manolo blahnikit ruokajonossa seisoskelua kovin pitkään? Haittaako jos menen mersulla jonottamaan?
Palkkaa mut käymään siellä ruoka/leipäjonossa sun puolesta! Sul on varmaan jotain tärkeämpää tekemistä...
Kun lähdet kohta baanalle niin otat taksin limusiinin sijaan. Anna miesten ostaa drinskut. Huomenna et mee krapulalounaalle Sundsmanniin vaan tyydyt ihan vain Rossoon. Kyllä se siitä, apuja on tulossa :)
voisit vielä tuplata varasi?
On kyllä tiukka tilanne, tsemppiä!
jotka ei osaa hoitaa talouttaan ja aina on muiden syy kun rahat on tuhlattu. Niin makaa kuin petaa. Ls-ilmo lähtee heti,kumma kun niitä lapsia tehdään yhteiskunnan elätettäväksi.
osta makaroneja ja lopuilla rahoilla arpoja. hyvällä tuurilla saatat voittaa 5e ja ostaa tonnikalaa niitten makaronien seuraks! niillä pärjäät pitkään vaikkei huomenna rahoja tuliskaan!
osta makaroneja ja lopuilla rahoilla arpoja. hyvällä tuurilla saatat voittaa 5e ja ostaa tonnikalaa niitten makaronien seuraks! niillä pärjäät pitkään vaikkei huomenna rahoja tuliskaan!
nyt olet tarkkana! huomenna illalla ja varsinkin sunnuntaina löytyy hyviä ale-tuotteita kaupoista. kierrät kaupat illan suussa ja säästät satasia. aamukahvit voit keittää tän päivän poroista ja leipää tehdä,jos jauhoja löytyy.jos ei, lainaa naapurista.
Soittele kaikki mahdolliset kriisikeskukset läpi.
Mene välittömästi ensikotiin.