Mieluisin kosmetiikkasarjasi?
Itse tykkään Cliniquen tuotteista, en ole yhteenkään huonoon tuotteeseen vielä törmännyt. Varsinkin niiden silmänympärysvoide All about eyes on tosi hyvä.
Kommentit (3)
Midnight Rose -sarja on ihana, samoin Vihreäkosmetiikka on hyvä, erityisesti ruusu-vartalovoi. Pidän muutenkin kaikista ruusutuotteista, paljon käytän esim. ruusuöljyä kasvoille ja ruusuvettä kasvovetenä ja hiusten kostuttajana.
olen ehtinyt kokeilla mutta nyt käyttöön löytyneet hyvät tuotteet; BM Optiretin A-vitamiinivoide yökäytössä, päivällä Baba de Caracol -aktiivigeeli ja silmänympärillä Eucerin hyaluron filler -voide (sisältää aurinkosuojan.) Talveksi mulla on Baba de Caracolin päivävoide. Olen itsekin kokeillut Cliniquen tuotteita mutten löytänyt niistä mitenkään erityisiä tuotteita itselleni.
Mielettömän hyvät tulokset!Voit hakea n 3-4 viikkoa kestävän kokeilupakkauksen,7 tuotetta, kosmetologilta,se maksaa n.32 e.