Hoitsu, takavarikoitko vibraattorini jos käytän sitä 3-hengen potilashuoneessa omassa sängyssäni?
Kommentit (29)
a.) sukupuolestasi
b.) mihin reikään sitä sovitat
c.) onko iso
d.) onko äänekäs
e.) kuka puhdistaa
potilaitten kamoja. Paitsi mielisairaalassa (jonka potilaat todennäköisimmin olisivat tarpeeksi hulluja käyttämään vibraattoria sairaalassaoloaikananaan).
Psykistä runkkaamassa itteään tekokyrvällä, mutta nyt se on jo liian myöhäistä. Hyh, saankohan tätä mielikuvaa katoamaan ollenkaan?
Ja pakko kai parin päivän työleirin jälkeen jonnekin rentoutumaan on päästä.
jossain vaiheessa menen korjausleikkaukseen tän varapillun kanssa ja joudun taas makaamaan sängyssä 3 päivää ihonsiirteiden takia.
Hullujen huoneella on panohaluisia miespotilaita, ei tartte vibraattoria.
että ne vois olla moisia natseja asiakkaitaan kohtaan.
Asiakaspalvelu on kunniassaan nykyään potilashuollossakin.
Tero
hoitsun valkoisessa hamosessa ja hoitsunhilkassa nuolemaan mun piparia, vaikka yövuorossa, kun ei niillä silloin kiirettä ole. unelmoi...
Mut kaipa sä oot? Ehkä siel on jopy pyöreä huone sitten sulle?
vibraa pois, mikäli onnistut kakkimaan pyöreän huoneen nurkkaan.
sitä käytän ainakin siinä vaiheessa kun kotiutuslupaa ei ala herumaan. Ja ei psykiatrialle oteta itsetyydytyksen takia ei edes ylikorostuneen seksuaalisuuden.
Mut joku söpö hoitsutytteli olisi kiva, leikkis vähän alapäälääkäriä, nam.
että kukaan söpö hoitsutytteli haluaa alkaa etsiä sun alapäätä sieltä ihrapoimujen keskeltä.
puuteessa hoitelin. Ja paskat saavat tulla ainakin pesemään ja lakanat vaihtamaan kun saan kunnon orkut ja paskon alleni.
Ethän sä tiedä minustakaan mitään, kun mulla ei ole tapana kirjoitella tällä palstalla yksityiselämästäni mitään. Joten mä tiedän, että sä olet ihravuori, mutta sä et tiedä musta yhtään mitään, et edes sitä, onko mulla ukko vai akka.
katsomatta antanut. Eikä ole tarvinnut tarjota, aina on pitänyt vonkaajille antaa.
Mutta pakkaanpas sit seuraavalla kerralla kunnolla pattereita ja leikkikaluja mukaan.
PS: tulee muuten kunnon orkut nyt kun en enää syö mitään turruttavia masennus- tai psyykelääkkeitä.
eikä ole aikomustakaan laihduttaa tai tehdä mitään terveytensä eteen.
paras sellainen. Ja liveporno myy, ihan kivat on tienestit eläkkeen lisäksi.
menee, mun puolesta ne voi heittää vaikka kaivoon. Jos siis edes maksan niitä - mistä tiedät, maksanko? Mähän saatan olla yhteiskunnan elätti tai asua ulkomailla.
ehkäpä lähden päivystykseen viemään lääkärin aikaa uhkailemalla itaarilla ja vien sitten 5 päivää jonkun oikeasti apua tarvitsen paikan.
Voi että taas masentaa, jos lapset jäävät ilman äitiä, se on sit sun syysi.
Soitanpas ambulanssin itselleni ja otan sit kasan tabuja...
ehkäpä ajan väkijoukkoon ja seinän läpi vauhdilla. Torilla taitaa olla aika paljon porukkaa ja perheellisiä nyt.
hankkiutua täyshoitoon. on nääs niin raskasta olla monta päivää 2v:n kanssa kaksin.