Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Seksi ja huumeet.

Vierailija
04.07.2011 |

Heippa, itse en käytä huumeita sillä seksi jo sinällään on huumetta.

Tällä seksipalstalla saattaa olla joitakin jotka käyttää, kysysinkin miltä se tuntuu vaiko ei miltään?.

Tuossahan oli otsikko kuinka monen kanssa olet ollut.



Toivoisin että häntäheikit ja jakorasiat käyttäisivät kortsua ettei tule yllätysiä.



Esimerkkinä jos jompikumpi käy vieraissa eikä käytä ehkäisyä eli kortsua, niin onko se sitten kivaa tartuttaa sukupuolitauti puolisolle?.M45.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
05.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Seksi tuntuu huumeiden kanssa ehkä vähän erilaiselta. Käytän itse vain kovia huumeita (alkoholia), ja sanoisin, että seksi tuntuu enemmän selvinpäin.

Vierailija
2/2 |
10.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Arka aihe, huumeet kun kuitenkin ovat yhteiskunnassamme laissa kiellettyjä. Jos joku niitä ottaisi ja omaisi edes perus maalaisjärjen, ei kyllä tänne tulisi mitään huumekokeilujaan avoimesti kertomaan. Saattaapi olla että ovelle voitaisiin tulla kolkuttelemaan aika äkkiä sen jälkeen.





Niin, ja alkoholihan ei ole edes huume (huume = laiton päihde, alkoholihan ei käsittääkseni ole laissa kielletty.)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kahdeksan kolme