Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Niistäminen kovaan ääneen

Vierailija
30.05.2011 |

Onko se niin, että toiset meistä vaan eivät pysty niistämään hiljaa? Et aina kuuluu sellainen kamala "TRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUT"?



Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.05.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sain toisella kolmanneksella flunssan, jonka seurauksena tuli krooninen poskiontelon tulehdus ja lääkäri löysi nokasta lisäksi polyyppejakin. Raskaus vielä tunnetusti lisäsi turvotusta ja niiskutusta. Olin käytännössä nenä tukossa puoli vuotta, kun lääkäri ei uskaltanut määrätä minulle tarpeeksi vahvoja kortisoneja. Poskiontelot myös punkteerattiin viisi kertaa.



En saanut töissä niistää muualla kuin vessassa, koska se oli kuulemma ällöttävän kuuloista. Arvaatkaa missä vietin työajan?

Vierailija
2/3 |
30.05.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä mä bussissa teen sellaisen sivistyneen kepeän niiston, joka auttaa ensiavuksi niin, ettei enin tavara sentään ulos valu. Mutta ei se röörejä putsaa, sen teen sitten kun bussista pääsen. TRÖÖÖÖÖÖÖT!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.05.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nenästä, poskionteloista, nielusta, huulista vai mistä? Ei minulta kuulu kuin rään pärske paperiin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän yhdeksän