Lue keskustelun säännöt.
Vanhemmat naiset
23.05.2011 |
Olen 18 vuotias mies ja haaveilen jatkuvasti vanhemmasta naisesta. Tahdon vanhemman naisen oikein tahtovan kulliani ja antavan minulle pillunsa täysin, ja imevän kulliani oikein antaumuksella. Onko vanhemmilla naisilla fantasioita nuoremmista miehistä? Miten pääsisin toteuttamaan fantasiaani? Vinkkejä
Kommentit (2)
on kuitenkin jo kertnynyt aika pitkän aikaa ja siksi nimenomaan uudet seikkailut ja kokeneempi nainen kiihottaa
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Harjoittele sen aikaa ikäistesi kanssa. :) Mun mielestä 18-vuotias on vielä poika, ei mies. Enkä tarkoita tätä pahalla vaan siltä vain tuntuu ja siksi en voisi sekstailla noin nuoren kanssa. Mun nuorin seksikumppani on ollut 23v. ja sen ikäinen tai vuosi pari nuorempi on ehdottomasti nuorin, kenen kanssa sänkyyn menisin.
Sä ehdit vielä toteuttaa noita fantasioitas, kun ikää vähän tulee lisää. Ja mieti myös sitä, mitä sulla on naiselle tarjota, muuta kuin ikä.
t. N35