Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet/naiset

Vierailija
02.04.2011 |

Heippa, olen lähes täyshetero, katson kyllä lespopornoa siksi tuo lähes. En ole mikään seksiguru niinkuin täällä muutamat ovat provosoineet. Mutta minua yhä vieläkin ihmetyttää nämä löysät pillut ja pienet kalut/isot kalut isot rinnat/pienet. Eli kysymys 1 miten määrittelette löysän pillun?, vaimoni ja minä harrastamme fistausta liukuaineen kanssa eikä naidessa pillu tunnu löysältä. Kysymys 2 mikä on teidän mittakaavassa pieni kalu? mitat noin. Mikä on iso kalu? mitat noin. No naisten rinnat jos ovat luomut ovat ihanan näköiset ja myös tuntuiset minun mielestäni onko rumia?. Mitkä ovat pienet/rumat?, mitkä ovat luomuina hyvät?, mitkä ovat liian suuret/rumat. Nämä tuntuisi olevan täällä palstalla ikuisuus kysymyksiä.

-siis onko isoja pilluja

-onko pieniä kaluja

-onko isoja kaluja

-mikä naisten perseeseen paneminen kiinnostaa

-entäpä luomu rintojen ystäviä(kuppikoko)

-onko rumia rintoja

-onko rinnaton nainen ruma

-onko isoja ja rumia rintoja

Voitteko vastata onko täydellisiä naisia ja miehiä

minä en.M45.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
02.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tyytyväinen itseensä. Minulle riittää ainoastaan oma seksuaalisuuteni, en vertaa itseäni muihin naisiin, en myöskään miestäni toisiin miehiin.

Minulla on keskikokoiset rinnat, jotka tuottavat seksuaalista nautintoa, jopa orgasmin pelkästään rintoja hellimällä.

Olen hoikka, hyväpeppuinen(kommenntia olen kuullut ja se lähinnä nolottaa)

Paikkani toimivat ehkä liiankin hyvin, saan orgasmeja helposti, olen halukas, ehkä nymfosta seuraava.

Tärkeintä on, että tunnen itseni ja kehoni, osaan sanoa, mistä pidän ja toimin sen mukaan.

Osaan antaa nautintoa miehelleni kaikin tavoin, kokeiltavaa aluetta löytyisi esim anaali ja fistaus, mutta juuri nuo kuuluvat ei kiitos-alueelle minun kohdallani.

Vierailija
2/4 |
03.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tyytyväinen itseensä. Minulle riittää ainoastaan oma seksuaalisuuteni, en vertaa itseäni muihin naisiin, en myöskään miestäni toisiin miehiin.

Minulla on keskikokoiset rinnat, jotka tuottavat seksuaalista nautintoa, jopa orgasmin pelkästään rintoja hellimällä.

Olen hoikka, hyväpeppuinen(kommenntia olen kuullut ja se lähinnä nolottaa)

Paikkani toimivat ehkä liiankin hyvin, saan orgasmeja helposti, olen halukas, ehkä nymfosta seuraava.

Tärkeintä on, että tunnen itseni ja kehoni, osaan sanoa, mistä pidän ja toimin sen mukaan.

Osaan antaa nautintoa miehelleni kaikin tavoin, kokeiltavaa aluetta löytyisi esim anaali ja fistaus, mutta juuri nuo kuuluvat ei kiitos-alueelle minun kohdallani.


Heippa, lisää tällaisia viestejä. Erittäin asiallinen ja sai kyllä minulta sympatiat, naisen vastaamana 10 ja papukaijan merkki. Kaikki eivät voi pitää kaikesta, ja juuri tuo vastaus osoitti sen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
03.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minäkin olen lähes täyshetero, joskin satunnaisesti katsomme mieheni kanssa pornoa alkulämmittelyksi ja näissä pätkissä yleensä silmää miellyttää enemmän nais- kuin miesnäyttelijät. Etenkin kauniit rinnat (luomut tai silikonit, ei väliä) syystä tai toisesta vievät huomioni.



Mutta vastauksia kysymyksiisi:



-siis onko isoja pilluja: synnytyksissä väljentyneitä kyllä on. (Itsellänikin OLI) Mutta tämä ei tarkoita sitä, etteikö näitäkin voisi treenata takaisin tiukoiksi! Vannon lantiopohjatreenin nimeen!!!



-onko pieniä kaluja: toisilla on pienempi kalu kuin toisilla. Kyllä näitäkin on. Mitä sitä kieltämään. En lähde antamaan mitään senttimääriä, koska tärkeämpää kuin kalun koko ja pillun koko, on se miten parisuhteen dynamiikka toimii. Vaikea kuvitella, että parisuhde kariutuisi vain siksi, että miehellä olisi liian pieni tai naisella liian väljä!



-onko isoja kaluja: On niitäkin. Mutta suurimmalla osalla miehistä on "juuri sopiva".



-mikä naisten perseeseen paneminen kiinnostaa: Jaa-a, sanopa se. Onneksi minun miestäni se homma ei liikaa kiinnosta. Pillu kiinnostaa huomattavasti enemmän!



-entäpä luomu rintojen ystäviä(kuppikoko): mulle on aika sama, luomut vai silikonit. En tuomitse jos nainen haluaa silikonit ottaa (esim. imetyksestä kärsineiden rintojen korjaamiseksi). Mutta omaa silmää miellyttää eniten täyteläiset rinnat, jotka kuitenkin näyttävät luonnollisilta, ehkä täysi C-kuppi (ei mitkään "pornotissit", joista heti näkee, että ovat silikonilla täytetyt ja luonnottoman suuret kantajansa vartaloon nähden).



-onko rumia rintoja: On. Mutta rinnat, jotka ovat minun mielestäni rumat, voivat olla jonkun toisen mielestä kauniit. Makuja kun on monia.



-onko rinnaton nainen ruma: Ei kauneus riipu pelkistä rinnoista. Kyllä kasvot mielestäni enemmän määrittävät naisen kauneutta, riippumatta rintavarustuksesta. Ja kokonaisuus ratkaisee.



-onko isoja ja rumia rintoja: on, etenkin pornossa näitä näkee! Aivan liian pinkeiksi täytettyjä silikonitissejä laihan luisevilla Barbinukkenaisilla. Ei nättiä!!!



-Voitteko vastata onko täydellisiä naisia ja miehiä: Voiko kukaan olla täydellinen? En ainakaan minä, enkä tähän mennessä ole ketään sellaista tavannut. Kyllä jokaisessa on jotain "vikaa", jos sellaista haluaa hakea. Enkä tarkoita tällä fyysisiä seikkoja. Ja järjetöntähän sellainen fyysisten ominaisuuksien listaaminen olisikaan, että "puolisollani pitää olla näitä ja näitä ominaisuuksia ennen kuin hän kelpaa". Kyllä minun mieheni kelpaa minulle aivan omana itsenään, vaikka seurusteluajoilta tähän päivään on ikä ja elintaso vähän prötistänyt keskivartaloa... So what??? Jos mies itse haluaa alkaa laihduttaa, niin se on mulle ok. Mutta en ala häntä uhkailla, että jos ei kilot karise, niin saat äijä lähteä. Sitä paitsi, elämä nyt vain menee niin, että jokainen meistä vanhenee -hitaasti, mutta varmasti! Turha valittaa siitä, että puolisolla on rumat rinnat/löysä pillu/pieni penis jne. Jos jotain haluaa tehdä, voisi vaikka aloittaa katsomalla peiliin. Itselleen voi aina tehdä jotain ja pitää huolta omasta terveydestä/ulkonäöstä... Puolison syyttely harvoin johtaa mihinkään hyvään.



N30 joka EI pidä persepanosta

Vierailija
4/4 |
04.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Heippa on tämä hienoa että täällä palstalla on vilpittömiä naisia. Arvostan tätä suuresti, miten minusta tuntuu että miehet täällä provosoi, mutta mielipide on vapaa. Mutta kiitos että olette olemassa. M45 joka ei myöskään pidä persepanosta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kahdeksan kahdeksan