Mä syötän ja ruokin varattua miestä!
Kommentit (8)
Nyt olisi aika antaa sille muutakin kuin syötävää.
Iloista antajaa Jumala rakastaa.
Etkö saa oman ikäistä,pakko huijailla nuorempia miehiä ja yrittää hajoittaa lapsiperheitä,kyllä olet nyt kateellinen ja vakavasti häiriintynyt nainen!
Lollero. Ja mieshän on täysin vailla omaa tahtoa eikä missään tapauksessa pysty sanomaan ei, jos häntä vikitellään vieraiden naisten toimesta. ;> Näinhän se menee, luonnollisesti.
Taidat olla yksi niistä naisista, joiden mies on lähtenyt jonkun toisen matkaan ja syytät siitä yksinomaan naista. Ja ei, itse en harrasta varattuja miehiä, mutta elämän realiteetit sen verran hallussa, että tiedän "suhteeseen" tarvittavan aina kaksi ihmistä.
pelkällä ruualla pitkään pysy nurkissa.
Pitää antaa piparia kanssa.
pelkällä ruualla pitkään pysy nurkissa.
Pitää antaa piparia kanssa.
nimittäin omaani. Ja silti pidän itseäni välillä tyhmänä, kun asia voisi välillä olla toisinkin päin.
nuorempia miehiä ja yrittää hajoittaa lapsiperheitä,kyllä olet nyt kateellinen ja vakavasti häiriintynyt nainen!
antoi kerran eräässä pubin vessassa mulle aikamoiset suihinotot!
nuorempia miehiä ja yrittää hajoittaa lapsiperheitä,kyllä olet nyt kateellinen ja vakavasti häiriintynyt nainen!