Miehen edessä..
Masturboitteko miehenne edessä ? Minä kyllä, se on miehestä tosi kiihottavaa. Piristää varmasti seksielämää jos ei ole vielä käytössä ;D
Kommentit (5)
mutta miestä ei kiinnosta katsella. Ei siltikään, vaikka saan orgasmin vain itse tehden ja usein silloinkin vain, jos mies on siinä jotenkin mukana.
tein tuota, koska mies tykkää. Itse tunsin oloni vaivautuneeksi ja teeskentelin nauttivani ja saavani orgasmin.. Enää en tuohon ala, koska en halua. Se on asia, jonka haluan tehdä yksin. =)
Nykyään mieheni kai kuvittelee tietävänsä niin tarkkaan, mistä nautin, ettei tunnu kiinnostavan. Eikä muutenkaan minun nautintoni valitettavasti. Saan helposti orgasmin, joten mieheni ei vaivaudu paljon vaivaa näkemään. Mieluiten haluaa tulla sisään ja antaa mun kiihottaa omin sormin klitorista. Ei koske paljon muualle kuin tisseihin ja alapäähän.Tylsää.
Tuosta ihanasta tavasta tulee mieleen ensimmäinen tyttöystäväni jonka kanssa seurustelin monta vuotta. Hän masturboi usein ja ihan avoimesti minun seurassani. Hän halusi nimenomaan omia sormiaan minun lisäkseni ja hänen omat leikkinsä eivät välttämättä olleet vihjeitä siitä että hän haluaisi seksiä minun kanssani sillä hetkellä. Tosin hän kyllä ymmärsi kiihottavansa minua eikä yleensä kieltäytynyt kun halusin mukaan leikkiin. Mutta usein annoin hänen jatkaa rauhassa loppuun asti ja rakastelimme sitten vähän myöhemmin.
Se on todella kiihottavaa, samoin kuin kun nainen saa orgasmin. Siinä vaan harvoin malttaa jäädä katsomaan, kun tekee mieli avustaa. :-)