Miehen etustringit, havaintoja rannalta.
Oletteko huomanneet, että miehillä on aika paljon sellaisia uikkareita, jotka on edestä niin kapeet, että molemmista sivuista näkyy vehkeet?
Munkin mies oli epähuomiossa ostanut sellaiset joskus noin 10 vuotta sitten, mutta ulvottuani naurusta O'neil -merkkiset uikkarit saivat lähdön. Lieneekö tarkoitettu pienimunaisille...?
Muutenkin mielestäni hivelisi enemmän silmää sellaiset vähän lahkeelliset uikkapöksyt, jotka peittävät rajuimmat karvastot.
Ja mähän en sitten kolmen lapsen äitinä miesten etumuksia rannalla tiiraile, kunhan vaan on pistänyt silmään...
Kommentit (8)
tää ei siis ole vitsi, vaan totista totta. Stringit on ehkä vähän liioiteltu ilmaus, mutta sellaiset tosi kapeat etuosasta kuitenkin.
ap
tai ei sentaan noin pahoja. Homoiksi luokitellaan koko joukko. Varsinkin kun tunkevat Miamin rannoille, oli takavuosina Gay Capital of USA, nyt kai vahan siivottu.
kalsareita kun alettiin seurustelemaan :D Oli siinä ihmettelemisen aihetta, nykyään käyttää vaan lahkeellisia, ollaan siivottu ne homppeli-malliset poies.
Onko hammock riippumatto? Kiitos tiedosta :-)!!!
AP