Boikotoin Puuhamaata, kunnes se kunnostetaan!
Kommentit (7)
tuli ihan nostalginen olo kun mikään ei ollut muuttunut omasta lapsuudesta... kaikki oli samoilla paikoillakin.
kertakaikkiaan naurettava paikka.
oltiin ajateltu mennä sinne kesälomalla..
Vuosi vuodelta se on vaan rapistuneempi ja karsitumpi, ei paljon huvittaisi mennä enää :/ Viikon päästä olisi tarkoitus.
viime kesänä ainakin melkoisen kulahtanutta kaikki. Mitään ei ole uudistettu / korjattu / remontoitu.
Silti lapsilla oli siellä aivan älyttömän kivaa. Aikuisen silmään vaan pisti se rempallaan olo.
Itse kävin viime kesänä ja oli kyllä jotenkin kulahtanut paikka... Ja ruokapaikat olivat tosi huonoja. Ei taida firmalla mennä kovin hyvin..
jos ilmat sallivat vesipuistossa olemisen. Sitten voi käväistä siellä toisella puolella. Se on vaatimaton ja huonossa kunnossa hintaansa nähden. Kyllähän lapset siellä viihtyivät. Omaat grillattavat ehdottomasti mukaan.
Eivätkä viitsi laittaa rahoja kunnostukseen :/ Harmi sinänsä, koska pienille lapsille paljon kivempi paikka kuin linnanmäki.