Oliko ihme ettei Essillä ollut mitään saumaa: VENEZUELAN TYTTÖ
on oikeasti todella kauniskasvoinen, siis Essin naamalla ei kyllä mitenkään noissa kisoissa olisi voinut pärjätä.
http://www.iltalehti.fi/viihde/200908240060820_vi.shtml
Kommentit (14)
ei siellä miss suomi kisoissa ole sellaista koskaan, joka pärjäisi näissä kisoissa. Ja pakkohan sitä on äänestää jostain tietystä joukosta.
Se Essihän on tosi kaunis. Varmaan ensi kertaa viiteentoista vuoteen, kun olen selvittänyt oikein missin nimenkin tietooni, kun on niin nätti että ja vaikuttaa ihan fiksultakin.
Nimim. Itse brunette
Eipä tuolla vaaleita juuri arvosteta... Ja kukaan noista ei takuulla ole aito!
mutta kyllä noitten kuvien perusteella omaan makuun oli enemmän se Kosovon neitokainen, oli vaan todella laiha.
Vähän sellainen hevosen naama ja hymy tällä tän vuotisella venezuelan tuotoksella...
miten paljon missi-essi keskittyi valittamaan muiden missien tekemisistä iltapäivälehdissä. taisi tietää ettei ole mitään saumaa voittaa joten yritti jo etukäteen selitellä sitä.
kuinkahan moni noista on luomunainen ja kuinka monen ulkonäköä on paranneltu leikkaamalla?
Ja luomua varmasti,tottakai! XD
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…
Ja luomua varmasti,tottakai! XD
<a href="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…" alt="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…">http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…;
2
Ja luomua varmasti,tottakai! XD
<a href="<a href="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…" alt="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…">http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…;" alt="<a href="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…" alt="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…">http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…;"><a href="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…" alt="http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…">http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/viihde/missit/uutiset_2009/miss_univer…;
2
samannäköinen voittaa?? Noissa ei oikeasti ole mitään eroa, ei mitään persoonallisuutta.
Eikö itsensä esitteleminen ole jotain menneisyyden peruja? Mallit esittelevät vaatteita, meikkejä yms ja sen voi ymmärtää, mutta misseys ja kropan ja kasvojen julkinen arvosteleminen tuntuu käsittämättömältä. Miten joku semmoista haluaa?
ulkonäköä korjailtu myös kirurgilla, kuitenkin suomalaisethan sen sinne äänestivät, syyttäkää siis itseänne ja "huonoa" makuanne te jotka äänestitte. JA suomalaisten kauneusihanteet ei ole välttämättä samat kuin mitä kaikilla muilla tässä maailmassa on.