Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eka kerta uuden miehen kanssa täydellinen pettymys, miten te olette jatkaneen tuollaisessa tilanteessa?

Vierailija
11.02.2023 |

Oltiin tavattu pari viikkoa useita kertoja ja meillä synkkasi tosi hyvin. Mies tuntui heti ekalla tapaamisella tutulta ja turvalliselta, kuin oltais aina tunnettu.
Mutta sitten kun tuli aika olla ekaa kertaa intiimisti, ei viisari värähtänyt ollenkaan ja mies yritti muuten sitten räpeltää jotain. Tilanne oli hyvin nolo. Nyt ei olla viikkoon tavattu työkiireiden takia ja tänään olis tarkoitus nähdä, uskaltaako edes yrittää =(
Ollaan yli 40v

Kommentit (142)

Vierailija
141/142 |
12.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse varmistelin ensimmäistä kertaa uuden naisystävän kanssa erektio lääkkeellä, vaikka en niitä tarvitsekaan. Ikäeroa meillä on 15 vuotta (minä vanhempi), joten se toi lisää painetta onnistumiseen. Olen ehkä vähän jäänyt koukkuun pitempi vaikutteisiin lääkkeisiin, kun ottaa parina päivänä 10mg lääkkeen, niin muutamana päivänä on kyllä uskomaton erektio.

Vierailija
142/142 |
15.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tosta tilanteesta jatkaa juosten. 
Poispäin. 🙀

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yhdeksän neljä