Junaonnettomuus olikin terrori-isku?
Kuin "sattumalta" jotain sattui juuri kun Renfen juna tuli vastaan jotain hullulahkolaisten yhtiön junaa. Ja hullulahkolaisten yhtiön junan vaunut luistuivat Renfen junan radalle.
Kommentit (6)
Espanjan poliittinen Palestiinan tukeminen ja hullulahko mu lat tien, sotarikollisten vaatiminen kansainväliseen oikeuteen kenties sai nämä oksettavat apinat tekemään terrori-iskun Espanjaan. Sehän ei olisi ollenkaan ensimmäinen lajiaan siellä.
Hullulahkolaisten "yksityistäminen" voi olla toinen motiivi. Kukaan vaan ei tarvitse näitä apinoita mihinkään, ei yksityiselle, eikä julkiselle puolelle.
Nylkyttäkää 🤮apinat hlvttiin Euroopasta.
"ONNETTOMUUDEN syytä ei vielä tiedetä ja sitä tutkitaan.
Suistuminen tapahtui suoralla rataosuudella ja kalusto oli uutta. Espanjan liikenneministerin Óscar Puenten mukaan onnettomuus on äärimmäisen kummallinen.
Ministerin mukaan rataosuus oli myös vasta kunnostettu."
Teoriassa on mahdollista, että hullulahkolainen terroristi oli mukana "kunnostamassa" rataa ja laukaisi asentamansa räjähteet juuri silloin, kun hullulahkolaisyhtiön juna suistui Renfen junan radalle.
Toinen mahdollisuus, että räjähteet laitettiin vain hieman ennen onnettomuutta.
Hullulahkolaisia raivostuttaa alkeellisessa primitiivisyydessään, että valtioilla on toimiva infra: hyvä liikenne, sairaanhoito, terveyspalvelut, järkipoliitikot jne.
Hullulahkolaiset eivät näin ollen kykene levittäytymään luteiden lailla sivistysyhteiskuntiin.
Terrorismi ja sen konkreettinen uhka on todellisuutta kaikissa Euroopan maissa.
Raiteilta syöksynyt juna oli Italian junaytiön ja Espanjan lentoyhtiön. Siis, ovatko hullulahkolaisia?
Kuka tarvitsee näitä primitiivisiä, kateellisia hullulahko-mu lat te ja Eurooppaan ja Usaan? Aikoinaan ihmiset ymmärsivät potkaista nämä terroristisaastat yhteiskunnistaan muualle, mutta ongelma(jäte) levisi vain muualle.