Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Seurattavat (0) Seuraajat (0)

Seuratut keskustelut

Seuratut keskustelut tulevat tähän näkyviin.

Kommentit

1/5 |
30.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tietääkö kukaan

84/186 |
27.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

500-1000 e ennen :( nyt onneksi n. 50-100 e

91/252 |
26.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Vierailija kirjoitti:

Ei enää. Olen 4 vuotta yrittänyt laihduttaa, ei onnistu.

Nyt vain odotan, että nuorin lapsi täyttää 18v ja pääsen pois täältä.

N 36 98kiloa

Siis oikeesti, meinaat hylätä lapsesi tap*amalla itsesi vain koska olet läski?? Aika moni on täss maailmassa läski ja ton ikäsenä nyt ei siitä kannata niin ees ressata. Nauti elämästä muuten.

En oikein ymmärrä mitä tarkoitit tässä asiassa iällä tarkoititko että ap on liian nuori vai vanha stressaamaan painosta? Miten painosta stressaaminen liittyy ikään? Mietippä vähän en ymmärrä kieroutunutta ajatusmaailmaasi.

103/115 |
25.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Vierailija kirjoitti:

Minä olen aina ollut sinkku. Olen hoikka ja liikunnallinen. Pidän lapsista ja eläimistä. Minulla on harrastuksia ja matkustan aika paljon myös yksin. Käytän deittiappeja ja olen avoin sekä ystävällinen useimmiten. Korkeakoulun olen käynyt ja töitäkin on tullut tehtyä.

N24

Mut sä oot vasta 24v

24 ja 29 välillä ei ole montaa v

209/219 |
25.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ettekö te tajua! Nainen ei osaa itse korjata tuota autovikaa. Mutta mies ja yleensä kuka vaan osaa siivota ellei ole joku ameeba. 

Onko suhteet nykyään kauppaa? Minun mies ainakin palvelee minua ja auttelee mielellään ilman vikisemättä vastapalveluksia. Täten olen tyytyväinen eikä riitojakaan ole ja kaikki ovat tyytyväisiä. Sitten voi erikseen pyytää apua jossain niin mielellään autan (harvoin kyllä pyytää kun osaa itse siivota kuten normaalit ihmiset. Siivoaminen kuuluu jokaisen aikuisen normaaliin oppimisalaan ellei ole yksinkertainen, jarruvikaa ei tarvitse jokaisen aikuisen osata). Minä esimerkiksi varaan kaikki matkat yms kun mies ei osaa käyttää kaikkia nettisivuja eikä varata mitään.

Aktiivisuus

Ei tapahtumia.