Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Suosittele max. 1500e ulkomaanlomaa heinäkuussa 4-henkiselle perheelle

Vierailija
12.06.2013 |

Hei,

Suosittele kivaa kohdetta ulkomailla, heinäkuussa, budjetti max. 1500e.
Juuri missään ei olla käyty, siis lasten kanssa, nyt 6 ja 4v. Ennen lapsia on kyllä matkusteltu. Olemme miettineet äkkilähtöä etelään. Budjettiin sopii lähinnä Turkki, onko siellä tuskaisen kuuma heinäkuussa.


On pohdittu myös Pärnua ja Legolandia ja vaikka mitä. Jokin kaupunkilomakin kävisi, kunhan lapset viihtyvät. Kerro paras tärppisi. Ja kyllä, olemme liikkeellä viime tingassa. :)

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
12.06.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Turkissa on tosi kuuma heinäkuussa. Mutta sinne saa nyt tosi halvalla all-matkoja, kun siellä mellastavat.

Vaikka tuolla onkin kuuma, niin sen kestää, siellä on kuitenkin hotellihuoneissa ilmastoinnit, eikähän lomalla tarvitse rehkiä, niinkuin normioloissa. Sinne vaan:) Juuri kaveri tilasi 495 kahden viikon all Inclusive-matkan Turkkiin.

 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla