Lue keskustelun säännöt.
Onko Janne Katajan luonne oikeasti se mikä nähdään julkisuudessa?
17.10.2026 |
Siis koiranleuka yms mitä nyt näitä nimityksiä on. Onko rooli vai voiko ihminen todella olla jatkuvasti vääntämässä vitsiä?
Tuli vaan mieleen.
Kommentit (2)
Suurin osa ihmisistä on täysi kusipäitä oikeassa elämässä . Tottakai julkisuudessa esitetään hauskaa ja ystävällistä mutta totuus toinen. Tapasin hetki sitten lentokoneessa erään maikkarin juontajan . Vaikuttaa telkkarissa iloiselta ja ystävälliseltä. Oli kyllä totuus jotain aivan muuta. Todella kylmä ja ilkeä ihminen.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Veikkaan että on ihan hitosti tylsempi ja rauhallisempi. Niin nämä rääväsuut vitsailijat ruukaa olla. Tai jotka tekee itsestään vähän itselle nauravan hassun hahmon on siviilissä rauhallisia ja jutellessaan maltillisia ja älykkäämpiä kommentteja antavia. Mutta julkisuudessa on aina hahmo.
Krista on rauhallinen eikä niin eloisa.
Pirjokaan ei ole läpänheittäjä.
Krissestä nyt puhumattakaan, ei tosiaan ole bimbo.