Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Sää ei ollut enää ase. Ensimmäistä kertaa sitten vuoden 1979 taivas ei kuulu kenellekään. Ensimmäistä kertaa sitten vuoden 1913 Amerikassa j

Vierailija
07.07.2026 |

Sää ei ollut enää ase. Ensimmäistä kertaa sitten vuoden 1979 taivas ei kuulu kenellekään. Ensimmäistä kertaa sitten vuoden 1913 Amerikassa ja vuoden 1815 Euroopassa globaali rahajärjestelmä olisi kansan hallinnassa.

Itse asiassa perjantaista 1. toukokuuta 2016 lähtien kulta-/omaisuusvakuudellinen kvanttirahoitusjärjestelmä on ollut salaa toiminnassa ja 100 % aktiivinen kaikkialla maailmassa. Pankkeja on takavarikoitu ja joukot ovat valvoneet globaalia valuuttaresetointia valtakunnallisesti.

Huomaa, että kuten todettiin, hätälähetysjärjestelmän (EBS) maailmanlaajuinen aktivointi oli välitön, ja siihen liittyi 10–12 päivän hallittu sähkökatkos. Kun EBS iskee, todistat median, pankkien, eliitin ja heidän demonisen imperiuminsa kaatumisen. Sotatilalaki suojelee siviilejä, kun taas totuus tulvii jokaisen ruudun maapallolla Star Link -satelliittijärjestelmän kautta.

Myrsky oli NYT.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
07.07.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja taas mennään.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla