Turkkilainen kauneusklinikka kieltäytyi operoimasta Joni Hesselgrenin kasvoja.
https://www.is.fi/viihde/art-2000011841575.html
Tämä on havainnollinen juttu, koska jutun pääkuvassa näkyy selvääkin selvemmin, että naisen ruumiiseen on yritetty tehdä mies. Se myös selittää, miksi tytppi pyrkii kirurgialla muokkaamaan kasvojaan. Katselkaapa ympärillenne, ihmiset. Näitä androgyynejä, Saatanan sikiöitä, liikkuu kaduilla pilvin pimein.
Kommentit (9)
Vierailija kirjoitti:
katso vaan sinne omaan peiliisi :D
Oletko sinäkin valeihminen, kun puolustelet tuota kummajaista? Taidat olla. Hys, hys. Ei saa paljastaa suurta salaisuutta. Kaikki salaisuudet tulevat julki: "Ei ole mitään kätkettyä, mikä ei tulisi ilmi, eikä salattua, mikä ei paljastuisi ja tulisi tietoon." (Luukkaan evankeliumi 8. luku, jae 17)
Turkkilaiset eivät olekaan ihan tyhmiä.
Vierailija kirjoitti:
Täh? Hänhän on mies.
Katsohan uudelleen vähän tarkemmin ja kysy itseltäsi, miksi tyyppi halusi radikaalin kasvoleikkauksen.
Ei ole yritetty tehdä miestä vaan Joni on mies. Naismainen homomies.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Täh? Hänhän on mies.
Katsohan uudelleen vähän tarkemmin ja kysy itseltäsi, miksi tyyppi halusi radikaalin kasvoleikkauksen.
Oletko oikeasti noin stnan tyhmä? Joni on mies ja sellaiseksi syntynyt vi tun ääliö.
Osalle teistä nämä asiat tulevat vasta myöhemmin kaikessa kauheudessaan ilmi, ja silloin alkaa se kuuluisa isopyörä heittää päässä. Opetelkaa ihmisruumiin anatomiaa, tarkemmin miehen ja naisen ruumiinrakenteen eroavaisuuksia.
Kaljuuntunut perukkipää mieshän se on
katso vaan sinne omaan peiliisi :D