Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies petti ja harrasti suuseksiä toisen naisen kanssa.. Pitäisitkö sinä pahempana kuin normaali yhdyntää?

Vierailija
19.09.2007 |

Tao miehet; onko tuo jotenkin " lievempää" pettämistä mielestäsi kuin normaali yhdyntä? Mun mies ei siis harrastanut normaalia seksiä.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
20.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nimittäin jos tuollainen selitys meni läpi. Mutta naisellehan keskimäärin menee läpi mikä tahansa valhe. Ilmeisesti jäi kiinni muna eukon suussa? Muutenhan se olisi valehdellut että me vaan nukuttiin vierekkäin eikä mitään seksiä ole koskaan edes harrastettu.

Älä missään nimessä loukkaannu noin vähästä. Ja usko myös että eivät ne koskaan paneskele missään. Se on ihan normaalia päivittäistä kanssakäymistä tuo suuseksi. Kättelyyn verrattavissa oleva ystävyyden osoitus suorastaan ;)

M

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yhdeksän seitsemän