Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Toimintasuunnitelma reilu 30v miehen naittamiseksi.

Vierailija
02.04.2011 |

Kunnollinen, koulutettu ja työssäkäyvä mies, mutta jäi liian pitkäksi aikaa murehtimaan jotain "saavuttamatonta rakkautaan", eikä halunnut ajatellekaan ketään mutta. Sitten aikaa menikin monta vuotta ja nyt tuntee jo muka liian vanhaksi, eikä jaksa "yrittää" enää mitään, vaan keskittyy vaan työhönsä. :(



Jotenkin tota nyt pitäisi potkia persuuksille... Vinkkejä?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
26.05.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ketään ei voi naittaa, eikä pidä naittaa. Jos olet miehen ystävä voit ehkä keskustella aiheesta hänen kanssaan, mutta vierastan kaikenlaista naittamista, huh. Mitään toimintasuunnitelmaa ei pidä eikä voi tehdä tommosessa asiassa, joka on äärest henkilökohtainen.



Vinkki: mitä jos keskittyisit omaan elämääsi?

Vierailija
2/4 |
26.05.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sieltä niitä vaimoja saa. Ja sitten kun homma (avioliitto) ei toimi, niin voi hakea vaikka kuinka monta kertaa uuden.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
26.05.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

jos miestä ei kiinnosta koko ajatus. Eihän kukaan myöskään kiinnostu sellaisesta miehestä joka ei itseään pidä arvossa. Onko mahdollisesti vähän masentunut? Pitäisköhän sun saada hänet ensin rakastamaan itseään?

Vierailija
4/4 |
02.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tai ihmisen itse tietenkin ensin haluta löytää se rakkaus, mutta loppuhan jää sitten sattuman varaan.



Kuka sä olet tälle miehelle, kun olet ottanut tehtäväksesi tunkea noin toisen elämään?! Voisin kuvitella että se tuntuu aika ikävältä siitä miehestä... Jospa vaan eläisit omaa elämääsi, ilman että koitat elää toisten elämiä toisten puolesta!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi kahdeksan