Sain vihjeitä
Erään naisen painoa on yritetty hallita ulkoapäin. Siis ei mitään henkistä höttöä vaan ihan fysiikkaan ja elimistön toimintaan mm. aineenvaihduntaan, hormonitoimintaan, puuttumisen salaa ja rikollisesti.
Kyllä mä kuulin myös miten olisi tehty, mutta koska en tiedä yksityiskohtia tarkkaan ja noin spesifistä tietoaei löydy edes googlaamalla,en viitsi tähän laittaa metodeja mitä tehty, miten ja missä.
Kyseessä rikokset.
Motiivit: Kosto, kauna, häirintä. Suuttuminen siitä,että on "turhamainen" välittää painosta. On ollut valmis laihduttamaan reippaasti aikoinaan ja mikä ärsyttävintä, ei terveys edellä.
Tuollaisille miellyttäjille pitää kostaa! Tuollaisille läskikammoisille, joilla kehonkuvan vääristymä. .Niinpä mitäs sitten, jos vaikka itse saisit kritiikkiä painosta? Järjestetäänkö sellaista? Juuri tuollaiselle pitää järjestää tuollaista.
Valehdeltiin syömishäiriöistö, mt-ongelmista ties mistä. Näin saatiin väärällä motiiveilla tehtyä salaa asioita, rikoksia, jotka nimenomaan vaikuttivat myös siihe painoon.
Eikö olekin oksettavan sairasta?
Moni ei osaisi edes kuvitellakaan mitään tuollaista.
Ai ei mitään tuollaista ole ollut? Kyllä kuule ihan syömisistä ja liikkumisista on kyse.
Tuossa tapauksessa ei todellakaan ollut. Oli kyse vain kasa töreitä väörennyksiä, valheita ja rikoksia!
Piti saada henkilö paheksuttavammaksi, mitä olisi ollut ilman mitään sabotointea. Ihmiset on sairaita.
Eikä tuossa todellakaan kaikki laiton elimistöön laiton puuttuminen. Jos tietäisitte kaiken ette uskoisi, ainakaan ihan keneltä vaan kuultuna.
Hittoako kenellekään kuuluu mikä on laihduttamisen motiivina?