Energiavampyyrit
Tähän kannattaa kiinnittää huomiota tässä ajassa, missä me nyt elämme. Mikä on siis ihan täysin sellaista aikaa, mikä ohjaa ihmisiä nyt katsomaan itsensä sisälle ja löytämään oman voimansa.
Nää ihmiset yrittää pidätellä sua löytämästä sitä. Ne on kokoajan negatiivisia ja valittaa kaikesta. Ne löytää aina huonoimman puolen kaikista asioista. Ne tulee sun aloituksiin tekemään tätä samaa tällä palstallakin.
Sun tehtävä ei oo lähteä niihin juttuihin mukaan. Nää vampyyrit imee oman energiansa sun energiasta, koska niillä ei itsellään ole sitä.
Tää ihminen hakee omalle huonolle ololleen hyväksynnän niin, että hän aina kysyy näin: "onko muita" ketkä tuntevat myös näin. Hän aina vetää muut mukaan hänen huonoon oloonsa. Vaikka hänen pitäisi itse hyppää muiden hyvään oloon mukaan.
Pitäkää tää mielessä kun hengailette tälläkin palstalla. Energiat tarttuu.
<3
Kommentit (5)
Ihana kesä, ei ole syytä olla kokoajan vihainen
Paljon on negatiivisuutta ja pahaaoloa keskustelupalstoilla. Tuodaan me muut positiivista energiaa, annetaan valon voittaa.
Bio-, sähkö- vai kineettinen energia? Saako vampyyrin kaikkoamaan valkosipulilla ja kuoleeko se puu vaarnalla sydämen lävistäen?
jep