Taitaa tulla kalsarijuhannus.
Ennusteen mukaan niin huonoa säätä että sama vetää kotona kalsarikännit. Viikon päästä vois aloittaa jos on oikia fiilis. Tuota suunnitelmaa ei ainakaan sade estä.
Kommentit (7)
Itse en vedä kalsareita vaan olen alasti, luukutan Zeppeliniä ja juon kaljaa !
Kalsarijuhannus ei vaadi matkustamista tai laittamista. Tää on ihan paras tapa rötvääjille. Tarvitset vain päihteet ja oikein pröistäilyyn jotain syötävääkin. Yöllä voi sitten toivottaa tutuille ja sukulaisille jotain. Ehkä hyvää juhannustakin?
Aivan varmasti on enemmän kalsarijuhlijoita. Varsinkin just tällä palstalla. Viimeistään niitä juhannuksena alkaa löytyä.
Mulla nyt korona, joka ei ole lievimmästä päästä, joten taitaa tulla kalsarijuhannus täälläkin.
Mulla on pikkuhousujuhannus ollut jo vuosia kun yksin on. Kaikki tietää että olen yksin ja yksinäinen mutta ei kukaan koskaan kutsu grillailemaan joten kotona menee sohvalla maaten ja sipsejä syöden kun katsoo telkkua.
Miten niin? Tänne Barcelonaan ainakin luvataan hellettä ja aurinkoista. 😎
Näkyykö juhannuksena kassahihna tv? Must see teevee.