Itken nyt. Kerron miksi
Olen niin järjettömän väsynyt ja stressaantunut. Lisäksi tunnen huonoa omatuntoa, kun en tunne yhtään mitään miekkosta kohtaan. Tämä on tuttua juttua, sitoutumiskammo nääs. Viimeisimmän eksän kanssa oli ihan sama juttu alkuun.
Kun miekkonen oli täällä, minua vtutti kun en saanut hetken rauhaa. Nyt itken, kun on yksinäinen olo ja tunnen itseni hirviöksi, kun ajattelen mitä ajattelen.
Mitä jos miekkosen vehje osoittautuukin positiiviseksi yllätykseksi ja joudun tuntemaan entistä huonompaa omatuntoa kaikesta.
Miekkonen olisi halunnut minun menevän hänen luokseen tänä iltana, mutten edes ilmoittanut mitään. Olen hirviö :( vaikken olekaan.
En saa itkua loppumaan.
Kommentit (12)
En minä ole oikeasti mikään kylmä ja tunteeton ämmä. Sitoutumiskammo vain tekee sen, että kun miekkonen tykkää tosi paljon ja osoittaa sen, minä en tunne aluksi yhtään mitään. Se on hirveää. Kun on kylmä kuin kivi, vaikkei se ole oma aito luonne.
Joskos sitten vain pysyttelisit miehistä jatkossa erossa jos ei kerran kiinnosta? Säästäisit muita ihmisiä ja myös itseäsi.
Vierailija kirjoitti:
En minä ole oikeasti mikään kylmä ja tunteeton ämmä.
No tässä kohdassa itsetuntemuksesi heittää ja pahasti. Olet tänne sen verran monta tuhatta viestiä vuodattanut että syvin olemuksesi on tullut täysin selvästi esille. Sinussa ei oikeasti ole yhtäkään miellyttävää, hyvää tai positiivista piirrettä. Olet täysin mätä.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
En minä ole oikeasti mikään kylmä ja tunteeton ämmä.
No tässä kohdassa itsetuntemuksesi heittää ja pahasti. Olet tänne sen verran monta tuhatta viestiä vuodattanut että syvin olemuksesi on tullut täysin selvästi esille. Sinussa ei oikeasti ole yhtäkään miellyttävää, hyvää tai positiivista piirrettä. Olet täysin mätä.
XDDDDD
Kyllä miekkoset kiinnostavat, tietysti. Se on SITOUTUMISKAMMO joka tekee tämän tunteettomuuden silloin, kun tajuan miekkosen olevan tosissaan.
Mikä tää miekkos-trolli olikaan? Selvästi kehittynyt, ne aiemmat jutut oli lähinnä tylsiä
Ei ole pienintäkään epäselvyyttä siitä, että miekkoshullu on avun tarpeessa. Sellaisen avun, joka saa mielen kuntoon, ei miestä.
En nyt oikeen saanut kiinni tuosta sinun aloituksesta että mikä se itkun aihe oikeen on?? Aika paljon toistit sanaa miekkonen, jotenkin noloa.
Aapeeen miekkoset on yhtä kuvitteellisia kuin pääsiäisnoidat. Ja koko muukin juttu. Tylsä se edlleen on myös. U”lin vastine.
En vain tiedä mitä teen. Jos olen liian ihana miekkoselle ja sek-si osoittautuu täydeksi katastrofiksi. Miten voisin yhtäkkiä vain häipyä maisemista. En voisi olla niin julma.