Sinä, joka kaipaat exääsi. Mitä hänessä/suhteessanne kaipaat päällimmäisenä, mikä on se pahin kipu?
Jos sinulla on useampi ex jota kaipaat, vastaa sen mukaan ketä heistä kaipaat kaikkein eniten.
Kommentit (4)
Ehkä viikon kaipasin hänen kosketustaan, mutta se meni ohi. Tajusin että siinä miehessä oli niin paljon pahuutta ettei ikävää jäänyt.
Vierailija kirjoitti:
Ehkä viikon kaipasin hänen kosketustaan, mutta se meni ohi. Tajusin että siinä miehessä oli niin paljon pahuutta ettei ikävää jäänyt.
Hyvä ettei mennyt tuon kauemmin. Itsekin kaivannut juuri läheisyyttä, mutta olen rauhoitellut itseäni ajattelemalla totuudenmukaisesti - hän vain feikkasi sen kaiken läheisyyden, eikä ole missään vaiheessa, edes alussa tuntenut minua kohtaan mitään.
Ap
Minä kaipaan kilttiä ja ihanaa luonnetta sekä seksiä. Valitsin vaihtoehdoista seksin, koska suhteen loppuvaiheessa mies muuttui välinpitämättömämmäksi ja herkästi riiteleväksi, mutta seksi oli taivaallisen ihanaa loppuun asti ja sen ylikin. Harrastimme vielä eron jälkeenkin muutaman kerran seksiä vain siksi että sitä oli molemmilla ikävä.
Ainakin yksi joka ei kaipaa exäänsä, se on hyvä! Itsekin mietin kaipaanko yhtäkään existäni ja tajusin että en kaipaa. Se kaipaus on usein merkki vain siitä että omassa elämässä on vaikeuksia ja on yksinäinen, ei useinkaan siitä että tosissaan kaipaisi juuri tiettyä ihmistä.
Ap